понеділок, 4 липня 2011 р.

Битви сусідів відпочивають Скандал дня розпочався через клен і ясені які я зрізував із гаража оскільки заступали просвіт на подвір*я. Сусід кричав погрожував скинути, вбити обзивав, "плюнув" і пішов. Потім гілля я рубав на дрова, прийшов сусід і спитав "Досить того, що обікрав то щей мучиш?" на що я йому віддав всі гіляки най ся тішить. Але його дружина, узнавши про цю подію, прибігла до плоту почала мене обзивати і проклинати. Її крики я ігнорував. Потім вона зірвала із кролятника шифер, взяла дерев*яну терку і погрожувала кинути в мене. Все це я відзняв на мобільник.
Передісторія
Слова моєї бабці Люсі: " У 1980р. Бабця Надя померла і переписала на мене 35 сотих городу. І до 1991 року сусід не мав претензій , поки не настала вільна Україна , і кожен селяним міг мати необмежену кількість землі. Наші сусіді із правої сторони (дивлячись на город) померли і сусіди зліва Мельничуки забрали їхній город і після приватизації почали робити капості:
топчут рядки, б*ють качат, підрізали сливки і вишню підкопали стовпці за стодолою, посадили 10 ясенів за гаражом(ясені для пошкодження гаража корінням - прим. ред), біля клена, що  посадила Баба Надя, який вказував межу території. Мельничуки підкупили сільраду і та мірявши город підставила інший план ще 1956 року.
 А наш славний сусід має в наявності 60 сотиків зліва і 45 справа, щей вимагає посунути гараж на 3 метра бо стежку на городі уже посунув.

Немає коментарів:

Дописати коментар