понеділок, 13 січня 2014 р.

Політиків на смітник?

Переглядаючи ще одне відео Балашова, зрозумів основний меседж, який він часто повторює, але прямо не говорить "Будь-яка країна,- це велика корпорація, бізнес структура, мета котрої: збагачення та розвиток". Проблема постає в керівництві! Чому?
Відповідь по факту політик не є бізнесменом, це дві різні професії (ну звісно прекрасно, коли одна людина змогла поєднати обидві, але мало імовірно). Отже керувати країною має не політик, а бізнесмен!, котрий дбає не тільки про особисте збагачення, а виконуючи мету корпорації розвиває бізнес та відповідальний за робочий штат у розмірі 30-40 млн чоловік!!
О тут вже ого, чи є такий бізнесмен в країні, котрий може керувати такою великою кількістю працівників, є серйозні сумніви. Із прізвищ які випливають це Порошенко, мабудь із першою частиною він справиться (управління корпорацією), а ось чи буде він дбати про інших 40 млн -питання! Якщо він зумів збагатитись при Януковичі http://svobodaslova.in.ua/news/read/28726 ! Ну ще випливає Балашов із проектом 5/10 http://www.balashov.com.ua/video/12_tezisov_balashova/, я обговорював із знайомими банкірами (маю на увазі тими хто на це вчаться, майбутні банкіри хD), як концепція непогана, але багато пунктів потрібно поправити чи усунути. Але і тут не ясно чи Балашов потягне керувати великим штатом і чи дійсно він зацікавлений у фінансовому розвитку кожного громадянина?)) Хто ще незнаю, мабуть нема. Чому так катигорично ні політикам? - та тому, що вони вміють тільки годуватись від бюджету, обвинувачують попердніків та конкурентів, а не будують бізнес-країну. І що ж з ними робити? - на смітник? =)) ну думаю їм прекрасно підійдуть професії: спікерів, радників, послів ну і на держпосади, але після якісної перевірки на причетність до корупційних схем, та сумлінність виконання обов'язку перед громадянами.

Немає коментарів:

Дописати коментар